دانلود(88-تحلیل هیدرولیكی مبتنی بر فشار شبكه های آبرسانی با استفاده از الگوریتم گرادیان)

با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان .88-تحلیل هیدرولیكی مبتنی بر فشار شبكه های آبرسانی با استفاده از الگوریتم گرادیان. هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .//88-تحلیل هیدرولیكی مبتنی بر فشار شبكه های آبرسانی با استفاده از الگوریتم گرادیان|50059583|ape35011646|

مشخصات نویسندگان مقاله تحلیل هیدرولیکی مبتنی بر فشار شبکه های آبرسانی با استفاده از الگوریتم گرادیان

وحید عارفخانی - دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی آب، دانشکده مهندسی عمران، دانشگاه ت
مسعود تابش (شناسه پژوهشگر - Researcher ID: ۳۳۲)
دانشیار و عضو قطب علمی مهندسی و مدیریت زیرساختها، دانشکده مهندسی عمر
حامد توکلی فر -


چکیده مقاله:

اکثر مدلهای موجود برای تحلیل هیدرولیکی شبکه های آب، نیازهای گرهی را بدون توجه به فشار موجود در آن گره، تأمین شده فرض می کنند.
اما در عمل میزان دبی خروجی از هر گره متناسب با فشار موجود در آن گره تغییر می کند. با در نظر گرفتن این رابطه در روش شبیه سازی مبتنی بر فشار ،(HDA 1)، می توان شبکه را دقیق تر مدل سازی نمود. بیشتر مدلهای HDA از روش نیوتن رافسون برای تحلیل شبکه استفاده می کنند، اما با توجه به مزایای روش گرادیان، در این مقاله از این روش استفاده شده و با مقایسه نتایج با سایر رو شها، کارایی الگوریتم بررسی شده است. در ادامه با ارائه یک شبکه نمونه روش پیشنهادی ارزیابی شده است.


کلیدواژه‌ها:

تحلیل هیدرولیکی شبکه های آبرسانی - روش گرادیان - تحلیل مبتنی بر فشار


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


عارفخانی, وحید؛ مسعود تابش و حامد توکلی فر، ۱۳۸۸، تحلیل هیدرولیکی مبتنی بر فشار شبکه های آبرسانی با استفاده از الگوریتم گرادیان، هشتمین کنگره بین المللی مهندسی عمران، شیراز، دانشگاه شیراز

در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (عارفخانی, وحید؛ مسعود تابش و حامد توکلی فر، ۱۳۸۸)
برای بار دوم به بعد: (عارفخانی؛ تابش و توکلی فر، ۱۳۸۸)